טריאתלון נשים

קבוצת טריאתלון נשים NRspirit

 בשיתוף מועצת נשים כפר-סבא

 הדרך לפריצת הדרך שלך!

 

 

פריצת הדרך

"אין מתנות חינם" אומר הפתגם, וקבוצת טריאתלון הנשים שלנו ושל מועצת נשים כפר-סבא היא הוכחה ניצחת לכך. המחיר אפילו גבוה מאוד: מאמץ, זיעה, חריקת שיניים, השכמות, התכווצויות שרירים ותשישות. אבל שימי לב לתמורה: פריצת דרך משמעותית בחייך! לא פחות.

 

ההזדמנות

קבוצת טריאתלון נשים היא הזדמנות אולי חד-פעמית עבורך לפצוח במערכת יחסים חדשה עם עצמך; להכיר ולפרוץ גבולות שעד כה אפילו לא חלמת להתקרב אליהם; ולהעניק לעצמך מתנה גדולה: יכולת פיזית ומנטלית, שתשמש עבורך נקודת מוצא להצלחות נוספות בהמשך, ולא רק בספורט.

קבוצת טריאתלון הנשים שלנו פתוחה לנשים מכל הסוגים, הגילאים, המידות, האמונות והמעמדות. 

 

הטריאתלון

קצת על הטריאתלון: בטריאתלון תשחי, תרכבי על אופניים ותרוצי, וכדי להכין אותך לכך תעברי אימונים מגוונים, שמערבים שרירים רבים, ביניהם השריר החשוב מכולם: המוח (mind). ולכן גם נאמן אותך גם בהיבט המנטלי, כך שכבר בתחילת התהליך תרגישי ותדעי: אני שווה!

 

האתגר

עד כאן ודאי כבר הבנת שבטריאתלון, ההכנה המנטלית והלוגיסטית שונה מהכנה בכל ענף אחר. נדרשות יכולות לעבור מפעילות מאומצת מסוג אחד לפעילות מאומצת מסוג אחר; ונדרשים תרגולים לוגיסטיים למעבר בין ים (בגד ים) לאופניים (בגדי רכיבה, נעליים, כפפות, קסדה), לריצה (נעלי ובגדי ריצה). 

שורה תחתונה: מדובר באתגר מרתק, מספק ומגוון. אימון והתנסות יוצאי דופן, גם למי שכבר עושה ספורט וגם למי שטרם הניעה בגופה ולו שריר אחד.

 

הבחירה

אז אם החלטת לבחור בעצמך, שעכשיו תורך, ולהשקיע בפרויקט הזה שהוא את, אנחנו מחכים לך.

חדשות ואירועים

אימוני הצלחה!