לכל אדם בכל ארגון דרושות חוויות הצלחה, שיעצימו נחישות, יצירתיות, מסירות ושמחת חיים. אלה החוויות שמתדלקות שיפור דרמטי באפקטיביות של צוותי הניהול, המכירות, השרות והאחרים, ובתקשורת הארגונית.

 

סדנאות ההצלחה שלנו מאפשרות לימוד חוויתי וממחישות חוויות הצלחה למשתתפים; הרצאות ההעצמה וההשראה שלנו הן בנושאים של כיבוש יעדים יוצאי דופן, תובעניים ודורשי תעצומות גוף ונפש. כל הפעילויות הללו יוצרות פריצת גבולות עבור המשתתפים בהן ומביאות לתוצאות בתחומים החשובים בארגון: לכידות ותקשורת ארגונית, אחריות, מנהיגות ומוטיבציה.

 

להצלחות מסוג זה כבר הובלנו ארגונים כמו עיריית הרצליה, קמפוס שיאים באוניברסיטת ת"א, עיריית כפר-סבא, "אתנה" ועוד, ובכל אחד מהם מיקדנו את הפעילות למטרה שהוצבה בפנינו.

  

 

 הרצאות:

 

מעבר...

רק אם נחלום, נעז, נצא מאזור הנוחות ונאמין שאנחנו יכולים, נוכל ללכת מעבר. מעבר לציפיות שלנו מעצמנו, מעבר לציפיות של אחרים מאיתנו, מעבר למה שחלמנו. איך עושים את זה? טוב ששאלתם... הרצאה עם תשובות טובות, טיפים שוברי שיוויון וקיבעון, ומפת דרכים שתיקח אתכם מעבר... 

 

TEAM NOMIRONI - TRANS ALP RUN 

320 ק"מ בריצה, 8 ימים רצופים, 40 ק"מ ביום, 15,000 מ' טיפוס מצטבר בהרי האלפים,   

הדולומיטים וטירול; זינקנו בגרמניה, רצנו לאוסטריה וסיימנו באיטליה. עכשיו אנחנו כאן כדי לספר על תחרות הריצה הארוכה הקשה בעולם – Trans Alp Run.

 

  226 ק"מ של איש ברזל – הדרך אל הקעקוע

רק אחרי ששחינו 4 ק"מ בים, רכבנו 180 ק"מ על אופניים ורצנו מרתון (42.2 ק"מ) לקינוח, הבנו מה בעצם עשינו: נגענו בקצוות הכי רחוקים של מי ומה שאנחנו. קדמו לזה שנה של אימונים, משברים, סבל וכאבים; וגם רגעי התעלות, סיפוק ושמחת חיים. על הכל בהרצאה סוחטת, מיוזעת ושורפת קלוריות...

 

 באים מאהבה

בשנים של אימונים, אלפי ק"מ של ריצה, מאות תחרויות ומרוצים, הנחיית סדנאות והרצאות, הגשמת חלומות לאחרים בתחום הספורט ובתחומים אחרים – צברנו הנאה, סיפוק ואושר, וגם אתגרים, קשיים, רגעי סבל ומשבר. מהכל צמחנו ואף הצמחנו מתכונים מיוחדים להתגבר, להשתפר, לצמוח, להצליח, לנצח ולפתוח אפשרויות חדשות בתחומים רבים בחיים. והכל בא מאהבה. תשמעו סיפור...

 

רצים מרוויחים חיים

על ריצה, רצים וחיים; ריצה על המסלול, רצים במרוץ החיים וחיים בצילה של הריצה; על ריצה  ותקשורת, ריצה ויעדים וריצה ואנרגיה; על את/ה החדש/ה שנולד/ה ברגע שהתחלת לרוץ; על התרומה שיש בריצה בכל תחום בחיינו; על מוטיבציה, יצירה ושימור מוטיבציה; על  אימונים מפרכים ואימונים  משנים חיים; על רצים מכל הסוגים;  על הערכים המופקים בספורט והדרך ליישומם בחיים; על בניית כושר, הגברת מוטיבציה ומיקוד.

 

סדנאות :

          

 סדנת הצלחה: Pro Sport Leader

 

העולם מחולק לשני סוגי אנשים:

א. אלה שמצליחים

ב. אלה שמסבירים

סוג א' עסוק בלהצליח; סוג ב' עסוק בלהסביר למה לא הצליח.

מי רוצה להיות סוג ב'...? 

מהות הסדנה: סימולציות ומשחקי תפקידים ספורטיביים, המציבים אתגרים / 

עימותים / גבולות חדשים / שינוי מציאות / הצבת יעדים / השגת יעדים

תוצאות: הצלחות! חוויות הצלחה ומתכונים להנעה להצלחה, באמצעות ערכים העולים במהלך  הפעילות - נחישות /העזה /אחריות / מיקוד / מנהיגות / הצלחה אמונה / בטחון עצמי / יוזמה /           יצירתיות.

 

 סדנת תקשורת: תיק תקשורת     

רוב מוחלט של חיינו והתוצאות שלנו מבוסס על תקשורת. תקשורת אישית, תקשורת בינאישית, תקשורת קבוצתית, תקשורת צוותית ובינצוותית, תקשורת ארגונית ועוד. תקשורת טובה והטמעת מיומנויות הקשורות בה יביאו לשיפור משמעותי בביצועי יחידים וצוותים בארגון ומכאן לתוצאות הארגון בכלל.

תוצאות: שיפור במיומנות תקשורתית / עבודת צוות איכותית / ביטוי לאיכויות האנשים בארגון / העצמת אנשי צוות / תקשורת איכותית מקדמת.

 

סדנת שימור: הגעת אל היעד. עכשיו מתחילים לעבוד

 

מה גורם לאנשים בכלל ועובדים בפרט להתחיל בקול תרועה ולקטוע את המחויבות בקול ענות חלושה? מה יגרום להם להתמיד, להתחבר לחזון הארגון? איך לעזור להם להישאר ולהצליח? סדנה שממחישה ומתרגלת שינויים בדפוסי פעולה, באמצעות מספר תהליכים וסימולציות פשוטים.

תוצאות:  שימור ותיעול צוות לחזון הארגון / בניית תוכנית פעולה מארגית. 

ניתן לבנות סדנה ייעודית, ממוקדת נושאים ומטרות לבחירתכם

 

 

אפשרויות נוספות:  

 

-    קבוצת ריצה בארגון - מסגרת של אימוני ריצה בלבד

-    סדנת הצלחה - חד-פעמית או סדרה, עם אפשרות לשילוב באימוני ריצה

-    ליווי קבוצות משימה ושיפור תוצאות בדרך ליעד

-    ליווי קבוצתי או אישי של מנהלים

-    הרצאה/סדנה בנושא הצבת מטרות ויעדים, והדרך להשגתם

-     יעד ארגוני-חברתי, כמו השתתפות משותפת במרוץ חיצוני, יצירת מרוץ ארגוני, השלת    

      משקל ארגוני וכד'

-     יום בריאות/ איכות חיים בארגון - פעילות פנים ארגונית, המשלבת הרצאות ופעילות    

      חווייתית

 

NRspiritבעסקים- העצמה והשראה​

חדשות ואירועים

אימוני הצלחה!